HYDRO-TECH - historia firmy

Jak każda firma rodzinna tak i Hydro-Tech powstał przede wszystkim z pasji do wykonywanego zawodu właściciela, Jana Bieszczada. Już w momencie założenia główną ideą przyświecającą przedsięwzięciu była chęć zapewnienia odbiorcom profesjonalnego i fachowego wykonawstwa usług. Jednocześnie punktem honoru było indywidualne podejście do każdego klienta dalekie od masowej i pozbawionej empatii obsługi typowej dla dużych sieci budowlanych i firm międzynarodowych. Do dziś te trzy wartości: profesjonalizm, fachowe wykonawstwo oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia są kluczowymi elementami naszej działalności. Dzięki temu klient ma świadomość i pewność, że ze swoimi planami budowlano-remontowymi nie tylko nie pozostaje sam, ale też że po swojej stronie ma fachowców, którzy dopilnują spraw w najdrobniejszych szczegółach.

Kalendarium firmy:

14.12.1993 - rozpoczęcie działalności w zakresie wykonywania instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

1998 - poszerzenie działalności o handel hurtowy i detaliczny artykułów hydraulicznych i grzejnych

2008 - poszerzenie działalności handlowej o artykuły wyposażenia sanitarnego oraz materiały budowlane ( płytki ceramiczne i chemia budowlana)

2009 - wprowadzenie do sprzedaży armatury sanitarnej oraz galanterii łazienkowej